polski Czwartek - 5 sierpnia 2021 Emila, Karoliny, Kary     "Jeżeli gnębi nas poczucie samotnosći to zank, że nasze oddanie się Bogu pozostawia wiele do życzenia." - ks. Tadeusz Olszański
  FIRMA  
  KOLEKCJA 2018  
  KOLEKCJA 2019  
  KOLEKCJA 2020  
  KOLEKCJA 2021  
  KONTAKT  
  ZAMÓWIENIE  
Strona główna / FIRMA
HISTORIA FIRMY

     Zakład Produkcyjno Handlowy "KORZENIOWSKI" powstał w 1976 roku. Początkowo funkcjonował jako mały zakład rzemieślniczy, z czasem przekształcając się w wyspecjalizowany zakład produkcyjny o ogromnym doświadczeniu w konstruowaniu i produkcji obuwia damskiego i młodzieżowego.

     W 1997 roku warunki ekonomiczne oraz rosnące zapotrzebowanie na nasze obuwie przyczyniło się do rozbudowy zakładu. Prawie trzydziestoletnie działania pozwoliły nam skompletować kompetentny i dobrze zorganizowany zespół oraz nowoczesny i stale modernizowany park maszynowy.

     W dziedzinie wzornictwa kooperujemy ze światowym ośrodkiem mody jakim są Włochy. Wzornictwo uwzględnia najnowsze trendy w obuwniczej modzie damskiej i młodzieżowej.
Firma nasza wyspecjalizowana jest w produkcji czółenek damskich. Produkowane modele cieszą się dużym uznaniem klienta w Polsce i zagranicą. To wszystko sprawia, że cieszymy się mianem solidnego i modnego producenta.

 


BUTYSZLduzy.jpg (11.96 Kb) 

© Wszelkie prawa zastrzezone     INTERAKTYWNA POLSKA
Webmaster: PROMEDIA